Bekijk onze prachtige leerkrachten op de desktopversie van onze website. 

Team

Ken jij ons geweldig leerkrachtenteam al?

Vervangende leerkrachten

Onze directie

De leerlingenbegeleiding

J. Baeyens

Biologie

Chemie
 

M. Bellens

Aardrijkskunde

Techniek

Klaskunde

N. Bemindt

Wiskunde

Economie (PR)

I. Bergwerf

Chemie

P. Bladt

STEM

Chemie

Fysica

J. Blondé

Techniek

C. Boks

Frans

V. Bonte

Wiskunde

D. De Vogel

Filosofie

gedragswetenschappen

L. De Voght

Engels

Nederlands

Klaskunde

D. Devriese

Nederlands

Frans

T. De Winne

Economie (PR)

I. De Wit

Grieks

Latijn

E. D'haveloose

Nederlands

D. Dierckx

L.O.

module sport

A. Dox

KGD

filosofie

R. Duflou

Wiskunde

Remediëring wiskunde

Klaskunde

I. du Mont

L.O.

E. Duval

Engels

B. Elewaut

Latijn

A. Engelen

Engels

A. Gils

Latijn

Klaskunde

I. Hayen

Cultuur- & Gedragswetenschappen

S. Hlalem

Frans

Moderne vreemde talen

Klaskunde

S. Machado de Matos

Latijn

Wiskunde

D. Marelus

ISR

A. Masero Santana

KGD

Economie

Module humane

M. Matheussen

Frans

Nederlands

D. Iboma

PGD

E. Janssens

KGD

S. Matthysen

Aardrijkskunde

D. Meeusen

Wiskunde

K. Michiels

Nederlands

Klaskunde

K. Mostien

Nederlands

Duits

Taal & Cultuur

I. Peeters

L.O.

E. Pittoors

Nederlands

Engels

Klaskunde

W. Polavder

Wiskunde

L.Pysson 

Engels

Taal & Cultuur 

M. Reuling

NCZ

M. Riegelhaupt

ISR

L. Segers

Aardrijkskunde

Economie

S. Serneels

Latijn

Grieks

S. Sfingopoulos

Frans

M. Sidi Habibi

ISL

Y. Smet

Nederlands

Geschiedenis

module taal & cultuur

Z. Smit

Aardrijkskunde

Natuurwetenschappen

WW

module ww

N. Stroobants

CREA (MO)

Wiskunde

Klaskunde

module art4dem

I. Struyf

Wiskunde

Remediëring Wiskunde

D. Tambuyser

CREA (PO)

PO

S. Theyssens

Wiskunde

K. Thys

Techniek

Infotech

Module Sport

STEM

LO

E. Tondeur

Nederlands

M. Truyens

Engels

S. Van Damme

Engels

T. Van Haute

Wiskunde

C. Van Hoegaerden

Fysica
Studiebegeleiding

J. Van Hoeylandt

Frans

S. Van Kessel

Latijn
Grieks

V. Van Rompay

Frans

Spaans

Taal & Cultuur

H. Van Slambrouck

Fysica

STEM

K. Vanderstuyf

ORT

E. Vankesbeeck

Geschiedenis

Actua

E. Vanlangendonck

Frans

Spaans

M. Verbeeck

Wiskunde

A. Verbuyst

Wiskunde

S. Verhoeven

Natuurwetenschappen
WW

module ww

Y. Verschueren

Frans

Taal & Cultuur

S. Vliegen 

Aardrijkskunde

D. Mannaerts

E. Wouters

T. Vrancken

NCZ

M. Vrencken

Engels

Geschiedenis

Klaskunde

J. Witters

Natuurwetenschappen

Wiskunde

K. Wouters

Infotech

Informatica

Ann Huybrechts

Ann Van Landeghem

A. De Cock

Geschiedenis

K. de Haan

Geschiedenis

H. De Pillecyn

PGD

G. Bosmans

Nederlands

J. Brouns

Nederlands

K. Colardyn

Nederlands

G. Michielsen

L.O.

I. Mombaerts

NCZ

Esthetica

F. Bruneel

Vervangt meneer Reuling voor het vak NCZ.

J. Foubert

Vervangt meneer De Vogel voor de vakken gedragswetenschappen en filosofie.

H.Lefever

Vervangt meneer Wouters voor het vak informatica.

Y. Van Goethem

Vervangt mevrouw Tambuyser voor het vak PO.

T. Kik

Nederlands

Remediëring talen

F. Klerkx

Biologie

M. Lambrechts

Nederlands

© 2019 GO! Koninklijk Lyceum Antwerpen